Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie “Czerwony guzik życia”

Czerwony guzik życiaZachęcamy do uczestnictwa w projekcie “Czerwony guzik życia – aktywizacja społeczna i zdrowotna mieszkańców Powiatu Kraśnickiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 przyjętego przez Zarząd Powiatu w Kraśniku w dniu 28 lutego 2018 roku.

Rekrutacja do projektu rozpoczyna się w dniu 5 marca 2018 roku i potrwa do dnia 20 marca 2018 roku.

Projekt skierowany jest do 135 osób w wieku 50+ (95 kobiet), w tym 56 osób niepełnosprawnych (33 kobiet), 103 z obszarów wiejskich (70 kobiet), niesamodzielnych, które ze względu na wiek, stan zdrowia/niepełnosprawność wymagają opieki w związku niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z czynności dnia codziennego, zamieszkałych na terenie następujących Gmin Powiatu Kraśnickiego: Annopol (miasto i wieś), Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów (miasto i wieś), Wilkołaz, Zakrzówek.

Zgłoszenia do projektu przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakrzówku.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie: w formacie DOC oraz formacie PDF.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.