Szanowni Mieszkańcy Gminy Zakrzówek,

w czasie tak trudnym dla Nas wszystkich podczas trwającej epidemii oraz wielu ograniczeń, które zostały na Nas nałożone, Ośrodek Pomocy Społecznej w Zakrzówku, Gminny Dom Kultury w Zakrzówku i Urząd Gminy w Zakrzówku nie ustają w swoich działaniach niosąc codzienną pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej „Małej Ojczyzny”.

W dniu 6 kwietnia 2020 r. przy udziale 22 Batalionu Lekkiej Piechoty Dęblin przygotowano 552 paczki z produktami żywnościowymi, które dostarczył Bank Żywności z Lublina w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 z Podprogramu 2019.  Program przewiduje wydanie łącznie 20 produktów żywnościowych. Obecnie do mieszkańców gminy trafiło ponad 7,5 tony żywności. W jej skład weszły takie produkty jak: fasola biała, kasza gryczana, herbatniki maślane, makaron jajeczny, buraczki wiórki, powidła śliwkowe i pasztet wieprzowy.

W dniu dzisiejszym, tj. 7 kwietnia 2020 r. żołnierze wraz z pracownikami socjalnymi Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakrzówku rozwożą przygotowane paczki żywnościowe bezpośrednio do domów mieszkańców gminy Zakrzówek.

Za ofiarną pomoc i wsparcie pragnę serdecznie podziękować wszystkim żołnierzom 22 Batalionu Lekkiej Piechoty Dęblin, pracownikom i dyrekcji Gminnego Domu Kultury oraz pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakrzówku.

Wasza pomoc jest dla Naszych mieszkańców ogromnym wsparciem.

Serdecznie dziękuję

Angelika Marcinkowska

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakrzówku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.